Ikona wniosków Blachowniański Budżet Obywatelski 2023

Blachowniański Budżet Obywatelski 2023

Burmistrz Blachowni Sylwia Szymańska wszczęła procedurę realizacji Blachowniańskiego Budżetu Obywatelskiego 2023. Zapraszamy do zapoznania się z warunkami zgłaszania zadań do realizacji oraz do wzięcia udziału w tegorocznej edycji BLBO.

Data zakończenia: 2022-12-30

Szczegóły projektu

 

Tytuł

Zakup strojów ludowych dla Zespołu Blachowianki

numer

2

Krótki opis projektu

Zadanie polega na zakupie strojów ludowych dla członków Zespołu Blachowianki. Zespół występuje na różnego rodzaju imprezach plenerowych i jest wizytówką naszej Gminy. Nasz wygląd powinien być nienaganny. Uczestniczymy w cyklicznych spotkaniach integracyjnych np. Wigilia, Dzień Matki i Ojca, Dzień Kobiet oraz corocznych festynach i dożynkach organizowanych w sezonie letnim.

Szczegółowy opis projektu

Zadanie ma na celu zakup strojów ludowych dla członków Zespołu Blachowianki. Zadanie polega na poprawie wizerunku członków zespołu. W związku z cyklicznymi spotkaniami integracyjnymi jak i licznymi wyjazdami na różnego rodzaju imprezy plenerowe zależy nam na jak najlepszym wyglądzie. Każdy z nas swoją osobą reprezentuje naszą Gminę. Nasz wygląd jest wizytówką Blachowni.
Cel zadania to również popularyzacja sztuki ludowej i powrót do korzeni. Nasze występy cieszą się dużym zainteresowaniem i sympatią wśród szerokiego grona publiczności. Warto aby cieszyć publiczność nie tylko śpiewem ale i wyglądem.

Uzasadnienie potrzeby realizacji projektu

Celem zadania jest zakup strojów ludowych dla Zespołu Blachowianki. Zadanie polega na poprawie wizerunku artystów poprzez wymianę starych strojów na nowe komplety. Zespół występuje na różnego rodzaju imprezach plenerowych i jest wizytówką naszej Gminy.
Cel zadania to również popularyzacja sztuki ludowej i powrót do korzeni. Nasze występy cieszą się dużym zainteresowaniem i sympatią wśród szerokiego grona publiczności. Warto aby cieszyć publiczność nie tylko śpiewem ale i wyglądem. Nowy strój to atrakcja dla oglądających i słuchających.
Beneficjentami zadania będą członkowie Zespołu Blachowianki oraz mieszkańcy gminy Blachownia, zarówno starsi jak i młodsi uczestnicy corocznych festynów, dożynek i koncertów Kapel Ludowych.

Zarejestrowany przez

Joanna Grabek

2022-07-15, 8:07

Współautorzy

Brak

Wysłany

2022-07-15, 8:07

Głosów poparcia

1

lokalizacja

Adres strony projektu

Brak

koszty

 

Pozycje kosztowe projektu


# Nazwa Opis Kwota brutto
1 Zakup 8 kompletów damskich strojów ludowych 8x1200 zł Brak 9600,00
Całkowita wartość projektu 9600,00

Aktualny stan procedowania

 

operacje


# Nazwa Opis Autor Czas zdarzenia
1 Przedłożenie do urzędu Projekt został wysłany do urzędu. Joanna Grabek (z korespondencji) 2022-07-15, 8:07
2 Publikacja projektu Projekt został opublikowany w systemie. System 2022-07-15, 8:07
3 Formalna akceptacja projektu - poparcie Projekt uzyskał wymagane poparcie i został formalnie zaakceptowany. System 2022-07-15, 8:41
4 Merytoryczna akceptacja projektu Projekt poprawny Katarzyna Ryś 2022-08-17, 13:38
5 Zakwalifikowany do realizacji przez administratora W przypadku, w którym nie wystarcza środków na realizację kolejnego projektu w rankingu,zarekomendowany do realizacji uznaje się kolejny projekt który jest do zrealizowania w kwocie, jaka pozostała do dyspozycji. Katarzyna Ryś 2022-09-15, 8:29

Załączniki

 

Załączniki do projektu


Wniosek publiczny.pdf

Do góry